DOROST - Select Krajský přebor dorostu U19 - skupina B

Výsledek (poločas utkání)

3:0  (2:0)

Sestavy FK LETOHRAD

Pavlík– Gregor(70.Nastoupil), Hejzlar(88.Kulhánek), Vávra, Halbrštát, Stejskal(88.Švercl D.), Adamec, Třetina, Mlynář(13.Novák,75.Vinkler), Sladký(70.Jurajda), Švercl J.

Sestavy 1.FC Žamberk

Komůrka- Král, Strýček, Chalupník, Urban, Havlát, Bednář, Dvořák, Stodola, Žiličník, Švec

Branky (včetně času)

4.Komůrka(vlastní), 36.Halbrštát, 88.Stejskal

Průběh utkání

(text)

Po týdenní nucené pauze díky nepřízni počasí jsme na domácím hřišti přivítali dosud s námi neporažené Svitavy. Tým, který se netají postupujícími ambicemi. Zápas jsme po všech stránkách zvládli. Kluci poctivě pracovali od první do poslední minuty a zcela zaslouženě jsme zvítězili. Kluci zaslouží velký respekt. Zároveň ale jdeme s pokorou do dalších zápasů. Následující zápas nás čeká již ve středu v Lanškrouně, a to nám ukáže, jakou cenu mělo vítezství ze soboty.

Představení hráčů - Dorost U19

• Daniel Třetina